Hakkımızda

Şarap servisi alt yapısı için gerekli; kavdan başlayarak, iklimlendirme, şarap dolabı (özel imalat dahil), kadehte şarap servis teknolojileri, şarap havalandırma sistemleri, kadehler, aksesuarlar gibi tüm faktörleri geniş ve alternatifli bir ürün gamı ile sunmaktadır. Ayrıca şarap servisine yönelik personel eğitimi ve menü konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tedarik ettiği ürünler arasında Eurocave, Coravin, Zalto, Wineemotion, iFavine, DropStop, Vacuvin, Pulltex ve NUDE gibi markalar bulunmaktadır. 

Türkiye’nin en büyük şarap tadım etkinlikleri Gustobar tarafından düzenlemektedir. Şarap sektörünün yurtiçi ve yurtdışında tanıtımına yönelik çok önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Gustobar tarafından bugüne kadar organize edilen etkinlikler Londra, İstanbul, İzmir, Hong Kong, Bordeaux, Dusseldorf gibi dünyanın farklı şehirlerinde başarıyla icra edilmiştir. Özellikle 2017 yılından günümüze kadarki süreçte yılda birer kez düzenlenen, dünyada eşi ve benzeri olmayan Sommeliers’ Selection ve Challenging Master Classes tadım etkinlikleri sektörel bir standart haline gelmiştir. 

Gustobar, danışmanlık alanında da faaliyet göstermiş; şarap üretimi ve ihracatı tarafında “Wines of Turkey”, “Young Turks” gibi Türkiye’nin jenerik ve kalite odaklı markalarını yaratmıştır. 

Daha fazla bilgi için www.gustobar.com ve www.gustobarshop.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.