Hakkımızda

Gustobar; başta kadehte servis sistemleri ve yıllandırma/servis dolapları, aksesuarları olmak üzere bu konularda dünyanın lider, yaratıcı markalarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. 

Gustobar ayrıca gurme gıda sektörlerine yönelik Türkiye’nin en büyük ve prestijli tadım organizasyonlarını yapmaktadır. 

Tedarik ettiği ürünler arasında Eurocave, Coravin, Zalto, Wineemotion, iFavine, NoDrop, Vacuvin, Pulltex ve NUDE gibi markalar bulunmaktadır. 

Gustobar tarafından bugüne kadar organize edilen etkinlikler Londra, İstanbul, İzmir, Hong Kong, Bordeaux, Dusseldorf gibi dünyanın farklı şehirlerinde başarıyla icra edilmiştir. Özellikle 2017 yılından günümüze kadarki süreçte yılda bir kez düzenlenen, dünyada eşi ve benzeri olmayan Sommeliers’ Selection ve Challenging Master Classes tadım etkinlikleri sektörel bir standart haline gelmiştir. Son olarak 2019 Nisan ayında gerçekleştirilen Wine Makers’ Challenge şarap yarışması ile ülkemizde ve dünyada bir ilke daha imza atılmıştır.

Gustobar, firma kuruluşunda günümüze kadar danışmanlık alanında da faaliyet göstermiş; şarap üretimi ve ihracatı tarafında “Wines of Turkey”, “Young Turks” gibi Türkiye’nin jenerik ve kalite odaklı markalarını yaratmıştır.

Daha fazla bilgi için www.gustobar.com ve www.gustobarshop.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.