Etkinlik Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Girişte BİLET kontrolü sonrası takılacak BİLEKLİĞİNİZİ ve YAKA KARTINIZI lütfen çıkartmayın. 

2 günlük girişi olan misafirlerimiz için; Pazar sabahında da bu bilekliğin kolunuzda ve yaka kartınızın da boynunuza bulunması gerekmektedir. Aksi durumda giriş sağlanamayacaktır.

Etkinlik alanı içinde cep telefonlarınızı lütfen sessize alın ve tadım yapılan alanda cep telefonu ile lütfen konuşmayın.

«Walk Around» alanında lütfen yüksek ses ile konuşmayın.

«Atölyeler ve Master Class’lar» esnasında lütfen konuşmayın! 

Atölye ve Master Class girişlerinde isim / bileklik / yaka kartı kontrolü yapılacaktır.

Seansların geç başlaması mümkün olmadığı için lütfen seanstan 10 dakika önce ilgili salon kapısında bulunun. Seanslar sadece kayıtlı biletli kişilere açıktır. Seans bitişlerinde salonu lütfen ivedilikle boşaltın. Salon bir sonraki seans için hazırlanacaktır. 

Etkinlikte ürün servisleri tadıma yönelik yapılacaktır. Bu nedenle servis edilen ürünlerin miktarı 3cl olacaktır ve bu miktar tadım için yeterlidir. Beğendiğiniz ve tekrar tatmak istediğiniz ürünler olabilir, tekrar servis isteyebilirsiniz. Ancak lütfen etkinliğin tadım amaçlı olduğunu unutmayalım. 

Tadım alanı içinde yeterli miktarda ve ebatta tükürük kovaları olacaktır. Lütfen kullanın. Tadım yaparken içmemeye özen gösterin. Kişisel atılabilir tükürük bardakları da etkinlik alanında kullanımınız için bulunacaktır. 

Her şarap tadımını takiben mutlaka su için.

Baş dönmesi, görme ve konuşma bozukluğu gibi alkolden etkilendiğinizi etkiler hissederseniz tadıma devam etmeyin. Gerekirse görevli personelden yardım alarak dinlenme alanına gidin.

Davranış biçiminden alkolden etkilendiği tarafımızdan saptanan misafirlerimiz ise uyarılarak ve gerekirse eşlik edilerek etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır. Bu gibi durumlarda ücret iadesi yapılmayacaktır.  

Master Class seanslarında simültane tercüme olacaktır. Kimlik vererek salon girişlerinde kulaklık temin edebilirsiniz. Lütfen kimliğinizi seans girişlerine gelirken yanınızda bulundurunuz.